PL EN DE RU CZ
Dowiedz się więcej

Przekazujemy Państwu informacje na temat metody leczenia raka prostaty bardzo skuteczną, ale w Polsce jeszcze mało znaną metodą Brachyterapii LDR. Rozwój tej terapii rozpoczął się przed prawie stu laty, ale przebiła się ona na czoło radioterapii raka stercza na całym świecie, dopiero z rozwojem komputeryzacji.

Pacjenta szukającego wiadomości na ten temat leczenia zapraszamy do działu PACJENT.

Koleżanki i kolegów lekarzy, nie mających na codzień styczności z Brachyterapią LDR i pragnących zapoznać się z tą w wysokim procencie niezawodną alternatywą leczenia raka stercza, zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w dziale LEKARZ i PUBLIKACJE.

Zainteresowanym Pacjentom oraz naszym koleżankom i kolegom lekarzom służymy również możliwością odpowiedzi na indywidualne pytania, stawiane bezpośrednio, czy też w rozmowie telefonicznej, lub pisemnie drogą pocztową i elektroniczną.
Cieszyć się będziemy z każdego kontaktu z Państwem, oraz z każdej uwagi na temat stosowanej przez nas metody leczenia.

Prostata

Gruczoł krokowy, czyli stercz (prostata), jest nieparzystym narządem mięśniowo- gruczołowym, położonym głęboko w miednicy małej na wysokości początkowej cewki moczowej, tuż poniżej pęcherza moczowego...

CZYTAJ WIECEJ

Rak stercza

Rak stercza (prostaty) należy do najczęściej u mężczyzn wykrywanych nowotworów. Najwięcej przypadków raka gruczołu krokowego na świecie rejestruje się w USA, najmniej w Szanghaju.
W Europe zachodniej należy...

CZYTAJ WIECEJ
Poznaj naszą metodę Kontakt