PL EN DE RU CZ
STRONA GŁÓWNA / PACJENT
Formularze IPSS i QoL:

Prosimy o wypełnienie formularzy i wysłanie ich na adres: Medyczna Spółka Nubrapol LTD sp. z o.o. ul. Wolości 39, 41-500 Chorzów.

Pobierz Adobe Reader

Drogi Pacjencie

W tej części, nazwanej przez nas PACJENT, staraliśmy się osobom nie związanym zawodowo z medycyną, a szukającym informacji na temat Brachyterapii LDR, przekazać  podstawową wiedzę na temat budowy i funkcji gruczołu krokowego (prostaty), pojęcia „Brachytarapia“ oraz historii rozwoju tej metody leczenia. Zamieściliśmy też informacje o technice zabiegu Brachyterapii LDR, o ryzyku komplikacji z nim związanych i wiadomości z zakresu ochrony otoczenia pacjenta przed promieniowaniem jonizującym.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wyczerpaliśmy wszystkich pytań. Tych, którzy pragną dowiedzieć się czegoś więcej o stosowanym przez nas leczeniu gruczołu krokowego, zachęcamy do kontaktu z nami, najprościej pod wskazanym numerem telefonu lub pisemnie, w tym również drogą elektroniczną. 

Dr med. Andrzej Woźniak
Lekarz specjalista w dziedzinie radioterapii onkologicznej

Prostata

Spis treści:

 

 

 

Wykrywanie raka prostaty

Spis treści:

 

 

 

 

 

 

 

Kontrola objawów utrudnionego oddawania moczu

Kontrola ogólnego samopoczucia pacjenta

Prawa Pacjenta

Spis treści:

 

 

Nota prawna

 

­­­­Szanowni Państwo

Treści zamieszczone na stronie internetowej NUBRAPOL LTD sp. z o.o. w dziale PACJENT mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.
Tylko bezpośrednia rozmowa z lekarzem specjalistą, analizującym szczegółowo wyniki badań i oceniającym stan zdrowia pacjenta, pozwoli im wspólnie podjąć najwłaściwszą decyzję, czyli wybrać najlepszą metodę leczenia.

Dr med. Andrzej Woźniak
Lekarz specjalista w dziedzinie radioterapii onkologicznej